5 tips voor een spannend Halloween in huis

Helaas, helaas! Ook Halloween vieren we dit jaar niet zoals we gewend zijn. Toch zitten we niet bij de pakken neer. Terwijl grote feestjes gecanceld worden, maken wij er iets moois van. Met deze vijf tips helpen we je alvast op weg naar een spannend Halloween, gewoon vanuit huis!

Spooktocht door het huis

Het spookt! Organiseer een spannende Halloween spooktocht door het huis. Zet alle lichten uit en ga met een zaklamp op zoek naar de volgende aanwijzing. Pas op dat je onderweg niet schrikt!

Wie heeft de mooiste outfit aan?

Trek allemaal je engste kostuum aan, haal de schmink uit de kast en zet spannende muziek op. Voeg wat glow in the dark toe en loop samen met Thiller van Michael Jackson of Monster van Lady Gaga een modeshow door de woonkamer. Wie schrikt het best af?

Pompoen uithollen

Dit mag zeker niet ontbreken tijdens Halloween. Onder deze weblink vind je het stappenplan hoe je een pompoen uitholt. Gooi het vruchtvlees niet weg! Je kan hier een overheerlijke pompoensoep van maken. Eet smakelijk.

Bakmiddagje

Mmmmm, maak er gewoon een gezellig bakmiddag van! Ontzettend leuk om dit samen met je kids te doen. Heerlijke cupcakes of Oreo vleermuizen. Jullie kunnen helemaal losgaan met Halloween baksels! Dus waar heb je zin in?

Wij geven een paar voorbeelden van griezelige lekkernijen: Oreo vleermuizen, grafsteen brownies, paprikamonsters, doodshoofdlollies of pompoenmuffins. Deze gerechten kan je opeten tijdens een heerlijk filmavondje.

Horror night

Maak je woonkamer lekker donker, steek wat kaarsen op en zet Netflix aan. Selecteer de engste griezelfilms en bingen maar! Je kan nog drie vrienden uitnodigen of kruip lekker met je eigen gezin lekker tegen elkaar aan op de bank. Lekkere Halloween trick or treats op tafel maken je filmavond helemaal compleet.

Netflix’s tips voor de beste en engste horrorfilms zijn: The Conjuring, Hereditary, Annihilation, The Cabin in the Woods en Gerald’s Game.