Spring naar content

Beslis jij mee over het nieuwe ontwerp hal Mauritshuis?

Afgelopen zomer besloot Gemeente Moerdijk het Mauritshuis te gaan inrichten als bezoekerscentrum voor de Stelling van Willemstad binnen de Zuiderwaterlinie. Momenteel werken verschillende bureaus aan een totaalvisie met ontwerp voor de nieuwe inrichting van het historische pand. Slechts één bureau mag de opdracht straks uitvoeren. Welk bureau dat wordt, hangt mede af van jouw keuze!

De drie ontwerpen voor de hal worden namelijk tentoongesteld in de periode van woensdag 12 tot en met zondag 16 februari 2020.Tijdens deze tentoonstelling ben jij van harte welkom de ontwerpen te bekijken én te beoordelen. Het Mauritshuis is geopend tijdens de reguliere openingstijden, dus kom langs en breng je stem uit!

Verbouwing Mauritshuis 2 ©Marcel Otterspeer