Spring naar content

Genieten op het ‘Hollands water’

Al varend genieten van de natuur, het water en een geschiedenis vol verhalen? Dat kan met het nieuwe boek ‘Hollands Water’. Van ons eigen Willemstad omringt door het Hollands Diep tot het Groene Hart en het hoge noorden. Met 290 pagina’s vol plezier neemt dit boek je mee door de Nederlandse wateren gecombineerd met bijzondere side-steps.

Vaarplezier in tekst en beeld

Met het boek wil samensteller Pim van der Marel laten zien hoe aantrekkelijk het is met je boot door de Nederlandse wateren te trekken, ook in en rond Moerdijk. Het boek neemt je met verhalen mee door dertig vaargebieden en langs twaalf steden.

Deze worden aangevuld met interessante feitjes, gebeurtenissen en bijzonderheden gelinkt aan de locatie waarover je leest. Zo kom je nog meer te weten over de mooie omgeving waarin je vaart en ontdek je nieuwe, leuke uitstapjes.

Nieuwsgierig geworden?

Bekijk de sneak peak van het boek ‘Hollands Water’ online via deze pagina op Issuu.com of bestel het boek via vdmarel.com Wij wensen je alvast veel vaarplezier volgend seizoen!