Geen Kunst- en Cultuurroute, maar wel de Open Monumentendagen

Géén Kunst- en Cultuurroute, wél Open Monumentendagen!

Elk jaar in het gehele tweede weekend van september vind de Kunst- en cultuurroute plaatst samen met de Open Monumentendagen. Tijdens deze dagen openen monumenten hun deuren voor publiek. De monumenthouders vertellen de mooiste verhalen en laten de schoonheid van hun monument zien. De Kunst- en Cultuurroute is helaas verplaatst naar 2021.  Vanwege het coronavirus gaan de Open Monumentendagen dit jaar in aangepaste vorm wel door!

Welke locaties zijn er open?

Door het coronavirus zijn een beperkt aantal locaties open. Stichting Kunst- en Cultuur Moerdijk ondersteunt deze locaties met het creatief invullen van deze dagen. De volgende deelnemers doen mee:

Klundert:

Het Stadhuis, Stadhuisring 1
De Stad Klundert, Molenstraat 33

Langeweg:

Hoeve Cecilia, De Langeweg 22

Standdaarbuiten:

De Keenesluis, Barlaaksedijk 4

Willemstad:

Fort de Hel, Helsedijk 85
Het Mauritshuis, Hofstraat 1

Zevenbergen:

Heemkundekring Willem van Strijen, Zuidhaven 4
Hervormde Catharinakerk, Markt 4
Beeldentuin Atelier De Keet, Huizersdijk 28

Heijningen:

Fort Sabina, Fortweg 1
Van 6 september tot en met 13 september de “Fort Sabina’s Kunstweek”. Een gevarieerde groep exposanten zullen hun kunstwerken tonen. Tijdens deze week kun je ook workshops volgen op het fort. Voor meer informatie check de agenda van het fort.

Meer informatie? Houd de facebookpagina van ‘Kunst en Cultuur Route Moerdijk‘ goed in de gaten!