Onbekende plekjes in Nederland

Reizen op dit moment is niet vanzelfsprekend, maar we kunnen wel plannen voor de toekomst maken. Skyscanner wil je graag van inspiratie voorzien van onbekende plekjes in Nederland.

Onbekend maakt onbemind, daarom houdt Skyscanner 15 onbekende plekken in Nederland tegen het licht. Stuk voor stuk door het Skyscannerteam uitgezocht om jou het allerbeste in eigen land te laten ervaren. Zo ook onze vestingstad Klundert. Vestingstad Klundert lag gedurende de Tachtigjarige Oorlog op een strategische plek, namelijk op de grens van Holland en Brabant. Willem van Oranje omwalde de plaats waardoor het deel uit ging maken van de Stelling van het Hollandsch Diep, teneinde de Spanjaarden buiten te houden. En met succes, geen enkele Spanjaard heeft ooit Klundert weten binnen te dringen. Nu mag iedereen van deze historische plek komen genieten!

Natuurlijk kan je, als alles weer mag, ook andere leuke onbekende plekjes in onze regio en Nederland bezoeken. Wil je meer weten check deze link!