Spring naar content

Ondertussen in het Mauritshuis: beleef je de militaire geschiedenis

Ondertussen in het Mauritshuis …

  Beleef je de militaire geschiedenis!

 

In de Canonkamer beleef je de militaire geschiedenis van Willemstad in vogelvlucht. De presentatie vormt een introductie op de tentoonstelling in de overige ruimtes.

 

Ben jij er klaar voor? Treed in de voetsporen van belangrijke vorsen en veroveraars en waan jezelf op een woelig strijdtoneel als vriend of vijand, tussen water en forten. Start je ontdekkingstocht in de Canonkamer van bezoekerscentrum het Mauritshuis en druk op de rode knop. Van de verdediging tegen de Spanjaarden tot de verovering van de Duitsers, in deze bijzondere kamer beleeft jong en oud de hele militaire geschiedenis van deze historische plek met haar vestingwerken en forten.

Op dit moment is het Mauritshuis vanwege de verbouwing en de coronamaatregelen gesloten!