Ondertussen in Moerdijk: maakt Betsie een koffie to go

Ondertussen in Moerdijk …

  Maakt Betsie een koffie to go!

Een positieve mindset, een flinke portie lef en een creatieve geest. Daarmee helpen onze ondernemers hun trouwe schare fans de coronacrisis door. Benieuwd wat zich afspeelt in Moerdijk toen de deuren gesloten bleven? Wij nemen je mee in de wereld van …

 

 

Naam: Betsie Wagenmakers
Leeftijd: 58 jaar
Beroep: eigenaresse Bij Betsie
Plaats: Willemstad

 

 

Onder het genot van een heerlijke cappuccino vertelt Betsie dat zij 4 jaar geleden is neergestreken in het pittoreske Willemstad. Na wat opstartproblemen heeft Betsie haar pand omgetoverd tot een sfeervolle koffiebar. Tijdens de lockdown is haar website en social mediakanalen en haar winkel opgefrist. “De bloemist stopte per 1 april en daardoor ik had ruimte over”, aldus Betsie. Zin in een biologisch bakje koffie of thee met wat lekkers? Of ben je op zoek naar een leuk cadeautje? Bijna alles wat je ziet in haar huiskamer is te koop. Je wordt met open armen ontvangen. “Gastvrijheid en gezelligheid staan centraal”, glimlacht onze barista.

Van slow naar koffie to go en Italiaans schepijs

Door de coronamaatregelen konden haar klanten niet meer genieten van haar zelfgemaakte lekkernijen. Op haar balkon in een heerlijk voorjaarszonnetje bedacht Betsie hoe zij haar lieve klanten kan laten genieten van een heerlijk bakje koffie.

Op 5 mei opent zij haar deuren. Onder het genot van een vers gezet bakje koffie en plastic handschoenen maakt het koffieapparaat overuren. Haar klanten stonden in de rij voor een koffie to go. “Dit is ook perfect te combineren met schepijs”, zegt Betsie. “Dit is ook nieuw Bij Betsie”, glimlacht zij. Samen met ijssalon Chiara is Betsie een samenwerking aangegaan. “Zij maken het ijs en ik neem het bij hun af”, zegt de ijsverkoopster. “Mijn man Andre staat in het weekend aan de haven om ijs te verkopen”. Weer of geen weer aan klanten geen gebrek. “Dit is genieten”, zegt een blije Betsie.

Na de overwinning op corona gaat Betsie…

Door waar ze nu mee bezig is. “Ik heb iets nieuws bedacht”, vertelt Betsie. Als je in haar koffiebar komt geniet je van de rustige sfeer die daar hangt. “Slow is the magic word”, zegt zij rustig. Nieuw is de Slow-coffee-experience! “Je zet aan tafel je eigen bakje koffie met een keuze uit verschillende bonen”, legt Betsie uit. “Een alle-tijd-momentje!”, noemt zij het. Natuurlijk kan je ook terecht voor het gewone kopje koffie! Betsie’s persoonlijke boodschap past hierbij perfect…

“Ont-moet & Feel Good”

Voor een bewust koffie- of thee moment op een fijne ontmoetingsplek kun je terecht ‘Bij Betsie’. Met open armen word je ontvangen. “Mijn slogan is ont-moet en feel good”, sluit Betsie af.

 Ken je iemand met een mooi initiatief of heb je zelf een superleuk idee dat je met ons wilt delen? Mail dan naar vvv@moerdijk.nl