VVV Moerdijk tijdelijk beperkt bereikbaar

Momenteel is VVV Moerdijk niet bereikbaar via ons vaste e-mailadres vvv@moerdijk.nl Door een technische storing hebben wij tijdelijk geen toegang tot onze mailbox waardoor we inkomende berichten helaas niet kunnen lezen en beantwoorden. Terwijl we druk werken aan een oplossing zijn we wél telefonisch bereikbaar.

Bel tijdens openingstijden (zie hieronder) naar ons kantoor. Dit bevindt zich binnen het gemeentehuis van Moerdijk. Vanuit Nederland bereik je ons via telefoonnummer 14 0168, buiten Nederland bel je (+31) 168 373 600.

Openingstijden hoofdkantoor

Wij zijn telefonisch bereikbaar tijdens de openingstijden van het gemeentehuis. Op maandag t/m donderdag zijn we bereikbaar vanaf 08.30 tot 17.00 uur. Op vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur.

Wat als niemand opneemt?

Ook wanneer onze medewerkers even niet de telefoon kunnen beantwoorden, kun je altijd een bericht achterlaten via de telefoniste. Zij brengt ons dan alsnog op de hoogte van jouw vraag of verzoek zodat wij daarna alsnog contact met je kunnen opnemen.

Op zoek naar info tijdens het weekend?

Bezoek dan onze informatiepunten. Je vindt deze in vestingsteden Willemstad en Klundert en in Zevenbergen centrum. Meer informatie over onze informatiepunten vind je op deze webpagina.

Evenement aanmelden

Normaal gesproken komen aanmeldingen voor evenementen of contactverzoeken vanuit onze website direct binnen in onze mailbox. Ook hier lopen we nu vertraging op. Gelukkig kunnen we via de website jouw vraag of aanmelding nog wel terugvinden.

We checken met regelmaat nieuwe aanvragen, maar wel minder vaak dan per mail. Daarom kan ons antwoord iets langer op zich laten wachten dan normaal. Neem voor dringende vragen of snel aankomende evenementen even telefonisch contact met ons op.