Wandelen tussen Vesting en Fort?

Nog even geduld!

Ben je binnenkort in Willemstad dan is de kans groot dat je de wandelroute ‘Tussen Vesting en Fort’ tegenkomt van de Rabobank. Deze route voerde je vanuit de vesting via omliggende polders naar de forten De Hel en Sabina. Helaas is de route momenteel niet volledig te bewandelen door een versperring halverwege de route.

Je kunt er voor kiezen het eerste deel van de route wel te bewandelen. Hoewel de omgeving van Willemstad een mooi uitzicht biedt, zijn de forten via de route door de weilanden niet bereikbaar. Andersom is de vesting dus via deze route ook niet bereikbaar vanaf de forten. Het stuk route via de Volkeraksluizen tussen de vesting en de forten is wél toegankelijk. Vroeg of laat moet je dan wel afwijken van de route die via de Rabobank borden op paaltjes wordt aangegeven.

Versperring Raboroute Tussen Vesting en Fort

We hopen dat de route binnenkort weer helemaal up-to-date is en dat jij hem weer met plezier kunt bewandelen!