Ondertussen in Moerdijk: vertelt Pieter het verhaal achter het fort

Ondertussen in Moerdijk …

  Vertelt Pieter het verhaal achter het fort!

Een positieve mindset, een flinke portie lef en een creatieve geest. Daarmee helpen onze ondernemers hun trouwe schare fans de coronacrisis door. Benieuwd wat zich afspeelt in Moerdijk toen de deuren gesloten bleven? Wij nemen je mee in de wereld van …

 

 

Naam: Pieter Korteweg
Leeftijd: 35 jaar
Beroep: fortbeheerder Fort de Hel
Plaats: Willemstad

 

 

 

 

Fort de Hel is een fort uit 1748 op de rand van Willemstad. Naar het ontwerp van kapitein-ingenieur Michiel Mattheus van Oosterzee (1720-1774) is het Fort Anna gebouwd, vernoemd naar Anna van Hannover. In 1793 werd het fort Carolina genoemd, maar het was toen al vervallen. De Fransen bouwden hier in 1811 het Fort “l’Enfer”, voor de verdediging van Willemstad bij een eventuele Engelse invasie. “Dit fort werd in 1813 omgedoopt in de huidige naam”, begint Pieter.

Pieter is ruim twee jaar exploitant van het Fort. “Het is een lange aanloop geweest en een raar jaar”, zegt Pieter. Pieter komt uit een echte boerenfamilie. Dichtbij het fort ligt zijn roots. Met het leveren van zijn Ruige Willems friet, vers van het land, is Pieter begonnen met zijn cateringbedrijf. Zijn Ruige Willems friet is zeer populair op het fort. “Het is een verbinding tussen de historie, omgeving en onze boerderij”, vertel Pieter. “Samen met mijn BBQ Smoker reisde ik het hele land door”, glimlacht Pieter. Zo heeft hij ooit de voetballers van het Nederlands Elftal voorzien van een lekker stukje vlees. Het in- en uitladen van de spullen brak hem op. Pieter ging op zoek naar een unieke locatie om zijn hobby’s, geschiedenis en koken, uit te kunnen oefenen.

Geschiedenis

Door het coronavirus werd een volgeboekt fort opeens heel leeg. Pieter bleef niet stilzitten. Hij heeft de afgelopen maanden benut om deze unieke locatie verder te ontwikkelen. Pieter voegt nieuwe historische elementen toe aan het fort. De gravure “De Hel van 1793” is er eentje van. “Er is zoveel gebeurd in en rondom dit fort”, vertelt de geschiedenisfanaat. Tijdens de mobilisatie van het fort was alles goed geregeld. Er was alleen geen voedsel. “De militairen haalde hun voedsel bij de boeren”, zegt de boerenzoon. Zo ook bij de ouderlijke traditionele boerderij van Pieter. Net als de militairen haalt Pieter zijn vlees en groenten bij zijn familieboerderij. Bij Slagerij Otto slacht hij, samen met slager Otto, zelf de dieren. “Dit is een mooie samenwerking, waarbij alle producten groeien, geboren, geslacht en gegeten worden aan één dijk”, vult Pieter aan. Pieter wil de geschiedenis tot leven maken op het fort. Met zijn huifkar trekt Pieter erop uit om rondleidingen te geven. De huifkar vertrekt richting Willemstad en staat hier een daar stil voor een stukje geschiedenis. Pieter raakt niet uitgepraat. Zo ook dit verhaal.

Biggetjes

Sinds kort logeren vier biggetjes op het terrein van het Fort. “Het is een Engels ras, de Tamworth” vertelt Pieter. Achter de komst van deze varkens verschuilt een bijzonder verhaal. De heer Ardon, nu 78 jaar, is geboren binnen de muren van dit fort. “Hij brengt nog regelmatig een bezoekje aan het fort”, zegt de fortwachter. In de oorlog was een keer varkentje losgebroken. “In de tijd van de tweede wereldoorlog moest je gevangen dieren naar Willemstad brengen, zodat de militairen eten hadden”, legt onze verhalenverteller uit. Er stond een behoorlijk straf op als je dit niet deed. Met een baby op het fort heeft men het varken stiekem opgegeten. Daarin verschuilt Pieter oproep aan ons …

“Horen, zien en proeven”

Kom naar het fort en luister naar de mooie verhalen die Pieter vertelt. Kijk om je heen naar al het moois wat het fort te bieden heeft! Proef de heerlijke gerechten. “Iedere vrijdag tot met zondag is het fort open”, sluit Pieter af.

Kan je iemand met een mooi initiatief of heb je zelf een superleuk idee dat je met ons wilt delen? Mail dan naar vvv@moerdijk.nl